Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej

Od dziś do niedzieli w Centrum Konferencyjnym i Targowym Ptak Warsaw Expo mają miejsce Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej oraz Międzynarodowe Targi Eco & Organic &Vege Ecorganica 2016.

Na miejscu odbywa się wiele ciekawych wydarzeń tj. pokazy i warsztaty kulinarne, warsztaty dotyczące bycia eko, wykłady, degustacje, spotkania i debaty. Ponad 140 wystawców prezentuje ekologiczne, wegańskie, bezglutenowe produkty żywieniowe oraz ekologiczne środki czystości.

Jak przystało na 100% kobietę, mogłabym wydać tam majątek. Ograniczyłam się jednak do kilku produktów. Znalazłam np. ekologiczne wino z jarzębiny oraz dzikiej róży, liofilizowane owoce bardzo intensywne w smaku oraz 100% naturalne mydło konopne do ciała oraz mydło do włosów z naturalnych olejków. O każdej z tych rzeczy mogłabym napisać oddzielny post, są absolutnie zachwycające.

Co najważniejsze spotkałam swoich wegańskich idoli Jolę Słomę i Mirka Trymbulaka. Jeżeli uda się Wam wpaść, choć na chwilę, na targi to koniecznie spróbujcie ich wegańskiego bigosu przesiąkniętego aromatem wędzonych śliwek. Cudo!

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.