Co zrobić by być Happy?

Niedawno uczestniczyłam w spotkaniu autorskim z Kasią Bem, z okazji wydania jej drugiej książki „Happy Uroda” . Kasia po wielu latach pracy w korporacji postanowiła całkowicie zmienić swoje życie i została joginką. Tak duże zmiany w życiu wymagają nie lada  odwagi.  Jest ona osobą, która całą sobą reprezentuje „jogowy” sposób życia. Uśmiechnięta, radosna, pełna pasji i entuzjazmu. Emanuje z niej spokój i zadowolenie. Jak sama mówi, w życiu stara się być w swojej prawdzie, czyli żyć zgodnie ze sobą, swoim sumieniem, swoimi potrzebami i powołaniem.  Nie udając nikogo a odkrywając siebie, swoje zalety i wady, akceptując siebie bez względu na to, czy jest się w chwili uniesienia, czy słabości.

Pierwszy raz spotkałam ją na lekcji jogi, którą prowadziła w studiu na warszawskich Kabatach. Uderzył  mnie wtedy jej spokój i niegasnący uśmiech. Chwilę po tym  pojawiła się jej pierwsza książka „Happy Detox” a po niej „Happy Uroda”. Niesamowite jest to, jak szybko rozwija się człowiek, który podąża za głosem serca.  Na swojej drodze spotkałam wiele joginek, joginów, ezoteryków i osób zajmujące się tzw. rozwojem osobistym lub duchowym, ale od niewielu z nich miałam przyjemność poczuć tak wspaniałą, lekkość, radość i mądrość płynącą z serca, połączoną z działaniem i umiejętnością życia w realnym, materialnym świecie.

W swoich książkach Kasia daje „gotowce” jak zmienić swoje odżywianie, jak rozpocząć codzienną praktykę i jak zadbać o siebie w sposób holistyczny. Przepisy są bardzo łatwe a dania smaczne. Książki są kolorowe, miłe dla oka, pisane lekkim piórem, nasycone konkretnymi, praktycznymi poradami. Dodatkowym atutem jest ich interaktywność. Po zeskanowaniu kodu z książki można obejrzeć filmik, na którym autorka pokazuje ćwiczenia lub omawia wybrane zagadnienia.  Jest to bardzo ciekawa i przystępna forma.

 

Zachęcam do lektury!  🙂

2 Komentarze

  • Emilka
    Opublikowane 2017-06-17 00:19 0Polubienia

    Kupiłam happy detoks 😀 i jestem cała happy 😀 już 7 dzień, przepisy są genialne, fajnie napisana i dzięki niej wiem że ten detoks zostanie ze mną na długo 😀

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.