Jesteś w momencie, w którym zdecydujesz się BYĆ_ Stająca Się Swoją Wizją

Stająca Się Swoją Wizją jest Klanową Matką ostatniego, trzynastego cyklu księżycowego oraz Opiekunką Wszystkich Cykli Przemiany.

 

Stać się swoją wizją, oznacza wyzbyć się etykiet, którymi się określamy i stać się tym, kim w danej chwili jesteśmy. Ostatecznym etapem tej drogi jest „decyzja, by po prostu BYĆ”. Tym właśnie jest dotarcie do osobistej prawdy.  Natomiast wcielając w życie marzenia, które ewoluują pod wpływem doświadczeń, wyrażamy naszą indywidualność.

Aby stać się swoją wizją, należy przejść przez wszystkie etapy ziemskiej wędrówki, których  uosobieniem jest 12 Matek Klanowych. Każda z nich dotyka innej sfery życia, dopiero po przejściu całej drogi, możemy osiągnąć pełnię. Każda z Matek ukazuje, jak odnaleźć prawdę w określonym aspekcie swojego człowieczeństwa.  Matki Klanowe pokazują jak:

– uczyć się prawdy, o sobie i o świecie poprzez kontakt z naturą, wsłuchując  się w jej  i swój rytm (Rozmawiająca  Z Krewnymi)

-szanować prawdę, w innych istotach oraz ich święty punkt widzenia „by zrozumieć i zapamiętać prawdziwą mądrość” (Strażniczka Mądrości)

– akceptować prawdę, dzięki połączeniu z Matką Ziemią, samookreśleniu oraz równoważeniu świata duchowego ze światem fizycznym (Ważąca Prawdę)

– widzieć prawdę, poprzez rozumienie snów,  zaufaniu swoim prawdziwym uczuciom i wrażeniom (Widząca Daleko)

– słyszeć prawdę, dzięki odwadze poznania nieznanego (Kobieta Słuchająca)

– mówić prawdę, dzięki sile, którą daje nam wiara, niewinność i nauka o człowieczeństwie (Bajarka)

– kochać prawdę, czyli kochać siebie i odbicie siebie we wszystkich i wszystkim, co nas otacza (Kochająca Wszystkie Istoty)

– służyć prawdzie,  doświadczając uzdrowienia i odrodzenia oraz przekazując narzędzia innym, dzięki którym mogą  uzdrowić siebie (Ta Która Uzdrawia)

– żyć prawdą, dbając o losy przyszłych pokoleń i z mądrością korzystając z dostępnych darów Matki Ziemi (Kobieta Zachodzącego Słońca)

– pracować z prawdą, używając swojej kreatywności i siły twórczej do realizacji marzeń i piękna (Tkająca Wątki)

– żyć prawdą, rozpoznając jakimi wzorami zachowań przyciągamy niepożądane sytuacje, niszczyć niesłużące nam struktury i uwolnić się od ograniczeń (Krocząca z Podniesioną Głową)

– dziękując za prawdę, świętować  życie (Dzięki Czyniąca)

„Wewnątrz Orendy są ciało, serce, umysł i duch, które składają się na całą istotę ludzką. Dopóki wszystkie części nie osiągną równowagi, to – chociaż posiadamy cały ten ogrom w sobie – nie możemy zrozumieć, w jaki sposób Wieczny Płomień Miłości Wielkiej Tajemnicy może  żyć wewnątrz potencjału każdego człowieka”.

 

Źródło: „13 Pierwotnych Matek Klanowych” Jamie Sams

2 Komentarze

  • Zawsze_dumna_mama
    Opublikowane 2018-01-09 09:45 0Polubienia

    Kochana wreszcie do cb zajrzalam i jestem pod wielkim wrazeniem musze czesciej tu zagladac wow wow wow ❤❤❤

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.